MD Arşiv, Ünlülerin Stili

Ünlülerin Gelinlik Modelleri – Yabancı Gelinler

04/09/2007

Kennedy Gelinlik
Klasik Ünlü Gelin Kennedy
Onlar da iyi günde kötü günde diye başladılar bu yolculuğa. Kimilerinin ki devam ediyor, kimilerinin ki yarım kaldı. Ama gerek magazinlerden gerek televizyonlardan gerek gazetelerden takip ettiğimiz kadarıyla bizleri yeterince meşgul etmeye devam ediyorlar. Özel hayatları dışında, tarzlarını ve stillerini takip ettiğimiz yerli ve yabancı ünlüler bu sefer gelinlikleriyle karşımızda. Ünlü gelinlerin, gelinlik modeli seçimi ne oldu? İlk önce yabancı gelinler....Gelinlik seçimi problemi, ünlü ya da yabancı tanımıyor malesef. Onlar da biz sıradan insanlar gibi kesimi, kumaşı, renk tonu, boyu, tarzı gibi düşüncelerin içinde bir kaç gün belki bir kaç ay kara kara düşünüyorlar. Bizden tek farkları, belki bütçeleri biraz daha geniş olduğu için ünlü tasarımcıların gelinlik modellerini tercih ediyorlar. Aşağıda yerli ve yabancı bazı ünlülerin giyiği gelinliklerden benim seçtiklerim:

 

 

 

YABANCI GELİNLER
1) Eva Longoria/Tony Parker - 2007 yazının en görkemli Hollywood düğünü Eva-Tony çiftinindi. Eva´nın gelinliğini Angel Sanchez tasarlamış.
Eva Longoria ve Tony Parker
Eva Longoria ve Tony Parker
2) Catherine Zeta Jones/Michael Douglas - 2001 yılında çift New York´ta evlenmişler. Gelinliği tasarlayan modacı ise Prenses Diana´nın gelenliğini tasarlayan David & Elizabeth Emanuelmiş.
Catherine Zeta Jones - Michael Douglas
Catherine Zeta Jones - Michael Douglas

3) Gwen Stefani/Gavin Rossdale - 2002´de Londra´da dünya evine giren Gwen her zamanki gibi hip ve özgün tarzını Dior by John Galliano´nun tasarladığı pembe beyaz gelinliğiyle devam ettirmiş.
Gwen Stefani - Gavin Rossdale
Gwen Stefani - Gavin Rossdale

4) Katie Holmes/Tom Cruise - Katie nin hoş ve narin gelinliğini Giorgio Armani 2006 senesinde tasarlamış.
Katie Holmes - Tom Cruise
Katie Holmes - Tom Cruise

5) Marcia Cross/Tom Mahoney - 2007 yazında evlenen Marcia Cross, artık gerçek bir housewife. Bu değişime Pasadena´da Reem Acra´nın tasarlardığı gelinlikle adım atmış.
Marcia Cross - Tom Mahoney
Marcia Cross - Tom Mahoney
6) Victoria Beckham/David Beckham - Şu an tam üç çocuk sahibi olan Beckham çifti, 1999´da İrlanda´da Vera Wang´ın tasarladığı gelinlikle dünya evine girmiş.
Victoria Beckham
Victoria Beckham
7) Jessica Simpson/Nick Lachey - Hollywood´un gözde tasarımcılarından Vera Wang, 2002´de Texas´ta evlenen Jessica Simpson´ın gelinliğiyle tekrar karşımızda.
Jessice Simpson - Nick Lachey
Jessice Simpson - Nick Lachey
8) Britney Spears/Kevin Federline - Bu kısa süren evlilik 2004 senesinde Kaliforniya´da gerçekleşmiş. Britney´nin gelinlik seçimi Monique Lhuillier tarafından olmuş.
Britney Spears - Kevin Federline
Britney Spears - Kevin Federline
Çok yakında yerli gelinler...

You Might Also Like

  • e.n.a. 11/01/2008 at 8:45 pm

    aman tanr?m!!gwen stefaninin gelinli?i korkunç….. >:(