Mayo, Bikini ve İç Giyim, MD Arşiv

Ünlülerin Bikini Modelleri

20/06/2007
Cameron Diaz Straples BikiniDaha önce 2007 bikini modası hakkında yazmıştım. Yılın modellerinden, renklerinden, öne çıkan markalardan bahsetmiştim. Peki, ünlülerin bikini tercihlerinin neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Belki de çok sevdiğiniz bir ünlünün giydiği bikini modeli sizinkinin aynısıdır!

Bembi´yi aynı zamanda "benkonusuyorum" isimli blogundan da takip edebilirsiniz.

Bikini izinden korkan Cameron Diaz, Keira Knightley, Jessica Alba ve Kate Hudson gibi ünlülerin tercihi, üstü askısız da kullanılabilen, ince ipli, boyundan bağlanan, bikini altının yanları ise ince veya tokalı olan modeller. Bu modeli tercih edip yeterince bronzlaşacağınız göz önüne alınırsa, bu ünlü isimlerin de giydiği gibi, bronz tene çok yakıştığı için parlak renkleri tercih etmenizi öneririm.
Straples Bikini
Straples Bikini
Bikini izinden korkmayan, rahat hareket etmek isteyen Jennifer Aniston, Evangeline Lilly, Denis Richards ve Jessica Biel gibi ünlü isimlerin tercihleri ise kalın aslıkı bikini üstleri. Bikini altları da yine geniş ve rahat modeller. Plaj sportları yapmaktan hoşlananlar için yerinde bir seçim olacaktır. Bu bikini modeli hemen her bayanın vücut yapısına uyuyor. Üst ölçüleri geniş bayanlar için toparlayıcı olması açısından doğru bir seçim olacaktır.
Kalın Askılı Bikini
Kalın Askılı Bikini
Ve tabii ki klasik üçgen bikiniler! Eğer Mischa Barton, Lindsay Lohan, Giselle Bundchen ve Paris Hilton gibi vücudunuza güveniyorsanız, vazgeçilemeyen klasik bikinileri giymekte özgürsünüz! Bana göre Mischa Barton’ın bikini seçimi hatalı olmuş. Bikini altının yanları daha kalın olsaydı, vücut şeklinde daha iyi uyardı.
Klasik Bikini
Klasik Bikini

You Might Also Like