Güzellik ve Bakım

Saç Modeli Seçerken

17/12/2007

Rachel Mc Adams
Rachel Mc Adams
Yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Herkes için hediyeler seçip, yılbaşı gecesi için planlar yaparken çok önemli detayları son ana bırakabiliyoruz. Örneğin yılbaşı gecesinde saçım nasıl olacak?! Gece boyunca hareket ve eğlenceye dayanabilecek, beni rahat ettirip, fotoğraflarda iyi görünmemi sağlayabilecek mi?! 

 

 

 

 

Ünlü isimlerde gördüğüm, beğendiğim saç modelleri var. Fakat beğendiğim bu modeller benim yüzüme, saç tipime ve tarzıma uygun olur mu diye düşünmeden edemiyorum. Fikir edinmek için, son zamanlarda ünlülerde görüp beğendiğim saç modellerini toparladım, yan yana dizdim. Tabii ki herkesin tarzı farklıdır. Saç modelinizi seçerken bazı noktalara dikkat etmekte fayda var. O günün önemi, sizin o gündeki yeriniz, mekanın özellikleri (saat, açıkhava, kapalı mekan vs), kıyafetinizin modeli ve tarzı, o gün sizin ne kadar rahat veya ne kadar hareketli olacağınızı da düşünmek gerekir. Örneğin koşuşturacağınız bir günse topuzu tercih etmekte fayda vardır.

 

Değişik Saç Modelleri


Gördüm ki aslında her türlü saç modelini çok güzel taşıyan, tercih ettiği topuz modelleriyle gönlümü çalan isim Heidi Klum´muş;

Heidi Klum Topuz Modelleri

 Yüzünüze, kıyafetinize ve tarzınıza en uygun saç modeline karar vermek için en doğru adreslerden biri tanıdığınız ve güvendiğiniz kuaförünüz, bir diğeri de size sanal saç modelleri sunan sitelerdir! Bir arkadaşım sayesinde haberdar olduğum ivillage, fotoğrafınızı alıyor, çok kolay ve hızlı tekniklerle dilediğiniz modeli saçınıza uygulamanızı ve hatta makyaj yapıp, aksesuarları denemenizi sağlıyor.

 

Ivillage Saç Modeli Deneme Sitesi

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply