Desen ve Kumaş, MD Arşiv

Leopar Desen

03/06/2007
Valentino Leopar Mayo
Valentino
Bu yaz neler giyeceğimizi dolabımıza neler ekleyeceğimizi teker teker yazdık. Dar kalem pantolonlar, renkli dar jeansler, minik beyaz elbiseler, şık şortlar, çiçekli elbiseler, parlak çanta ve ayakkabılar, babetler, vs...Ama dolabımızda olması gereken bir klasiği sezon ne olursa olsun, hangi asırda yaşıyorsak yaşayalım, mutlaka bulundurmamız gerektiğini düşündüğüm leopar desenini hatırlatmadan edemedim. Leopar desenihiçbir zaman eskimeyen bir trend olarak senelerdir karşımıza çıkar. En güzel tarafı, dozunu ayarlamak bize kalmış birşey.İster aksesuar, ister elbise, ister trençkot olarak çeşit çeşit opsiyonlarımız var.   Desenin hakkını vermek istiyorum diyorsanız, Dolce & Gabbana ve RobertaCavalli´nintasarladığıvamp gece kıyafetleri gibi tarzlar seçebilirsiniz.
Leopar Elbiseler
Leopar Desenli Elbiseler
Çok göze çarpmasın diyorsanız ayakkabı olarak ya da birsaat olarak tamamlayıcı aksesuarşeklinde kullanılabilirsiniz.
Leopar Aksesuarlar
Bugünün modası için Leopar Aksesuarlar
Leopar desen zaman içinde başka formatlarla da karşımıza çıkmıştır.Zebra derisi baskılı kumaşlardabaşka biralternatifdir.
Leozebra desenler
Leopard ve Zebra Desenleri
Her yaşa, her dolaba, her tarza uyucak bu deseni istediğiniz dozda dolabınıza aşılayabilirsiniz...
Leopar Desenli Unluler
Ünlüler de bu trendi takip ediyor

You Might Also Like

  • sevil 05/02/2008 at 1:49 pm

    merhabaaalar aranıza daha yeni katıldığım için site hakkında pek bir bilgim yok. yukarıdaki leoparlı babet modelleri istanbulda nerede bulabilirim yardım edermisiniz bana