Takı, Toka ve Gözlük Modası

Gossip Girl’den Bize Armağan: Saç Aksesuarları

07/10/2008

Gossip Girl Saç TokalarıSex and the City” ayakkabı tutkumuzu iyice açığa çıkartmıştı. Birçoğumuz Manolo Blahnik’i Carrie Bradshaw sayesinde hayatımıza soktuk. Aradan yıllar geçti, SATC üyeleri yaşlandı, yerlerini kolejli kızlara bıraktılar. 20’li yaşların altındaki kolej gençliğinin hayatlarından kesitler sunan “Gossip Girl” yeni favorimiz. Genç kız ve erkeklerin ilişkilerinden çok, moda dünyasının bize dikte ettiği şekilde, kimler ne giyiyor, buna odaklanmış durumdayız.

  

 

 

Ayakkabılar tahtını bu dizi sayesinde saç aksesuarlarına bıraktı desek yeridir! Dizinin popüler kızlarından Blaire (Leighton Meester tarafından canlandırılıyor) hemen hemen her bölümde birbirinden farklı saç bantları, taçlar ve tokalarıyla karşımıza çıkıyor. Bu demektir ki; saç aksesuarlarını artık daha fazla önemsemeliyiz. Jennifer Behr tasarımı şık saç bantları, Burberry, Miu Miu’nun taçları ve tokaları(benzerleri için Accessorize, Claire’s, TopShop’a bakmanız yeterli) artık yeni fetiş objelerimiz!


Dizi karakterlerinin her biri Hollywood’un yeni stil ikonları olma yolunda hızla ilerlerken; Leighton Meester’in canlandırdığı Blaire karakteri, çarpıcı saç aksesuarları ile modaya düşkün bizleri uzun bir süre peşinden sürükleyecek gibi görünüyor.

 

Gossip Girl Saç Bandı modası

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply