Kadın Modası, MD Arşiv

Who's that Madame Bonus?

09/10/2010

thumb_aynali_garanti_bonus7Farkında mısınız bilmiyorum ama, mağazalar artık her ay "Lookbook" veya "Sanal Moda Dergi" çıkarmaya başladılar. Zara, Net-a-Porter, ve Shopbop bunlardan bir kaç tanesi. Editoryal tadında görselleri ve ilham veren kombinleri incelemenin zevki de bir ayrı oluyor. Bazı Türk markaları da artık lookbook yayınlamaya başladı ama geçen Pazar gününe kadar bildiğim Türkçe içerikli sanal dergi yoktu.  Garanti Bankası, Tülin Şahin'in editörlüğünü yaptığı ve Aynalı Bonus Card kadını için özel hazırlanmış olan Madame Bonus e-dergisi hakkında bilgi paylaşmak için bloggerları Bebek Kitchenette'de kahvaltıya davet etti.  Kahvaltıda daha iyi tanıdığım Madame Bonus kadınını ve e-dergisini sizlerle paylaşıyorum.Madame Bonus kadını özgüvenli, başarılı ve saygı duyulan bir kadındır. Haftada bir çıktığı alışveriş terapi seanslarında Aynalı Bonus'unu kullanarak bonus kazanmayı da ihmal etmez.  Kazandığı bonusları mutlaka yeni bir çift ayakkabıya yatırım olarak kullanır.   Kardındaki aynası da "caba"sı.  İşte, takside, restrauntta...her yerde ve her zaman rujunu tazelemek için yanında.  

aynali_garanti_bonus4_copy

Madame Bonus kadını modayı yakından takip eder.  Arada bir kaçamaklar yapsada, sağlıklı beslenmeyi hayat felsefesi yapmıştır. Önce kendisi için, sonra kız arkadaşlarına nispet yapmak için her daim bakımlı olmaya özen gösterir.  Sosyal takviminden bazen fedakarlık yapıp, haftada bir kaç gün mutlaka spor yapar.  İşte Madame Bonus böyle bir kadındır.  Bütünlüğünü sağlayan bu özelliklere hitap eden okuduğu dergi de Madame Bonus e-dergisidir.  Bu dergiden moda, beslenme, bakım ve sporla ilgili aylık dozajını alır.  

madame_bonus_magazin

Madame Bonus'u taşıyabilen bir erkek zor bulunur ama onu taşıyacak tek kart Garanti Aynalı Bonus'tur.  Normal Bonus kartın bütün özelliklerini taşıyan bu kartla alışverişe çıkmadan önce bonus kampanyalarını inceler.  Hem taksit fırsatlarını hem de bonus puanlarını hangi mağazalarda katlayabileceğini değerlendirir.

madame_bonusfirsatlari_giyim

İşte bize yansıtılan Madame Bonus hem kadın olarak hem de dergi olarak böyledir.  Bu keyifli kahvaltıda tanıştığım Tülin Şahin ise Madame Bonus kadınını temsil edecek ve derginin editörlüğünü yapacak doğru kişi olmuş.  Derginin beni daha çok cezbeden moda bölümünü özellikle çok beğendim.  Kısa ve öz. 


madamemoda_moda

Garanti grubu bize kartı ve dergiyi tanıttıktan sonra, bloggerların internetteki deneyimlerimize güvenerek Garanti Aynalı Bonus kardını ve Madame Bonus e-dergisini sosyal medya ve internet üzerinden nasıl yaygınlaşırabilirler diye, fikir alışverişinde bulunduk.  Bu görüşmeden çıkan fikirleri eminim çok yakın bir zamanda hayata geçtiğini göreceğiz.

aynali_garanti_bonus2aynali_garanti_bonus3


Benim için hem çok eğlenceli hem de çok bilgilendirici bu kahvaltıya davet edildiğim için tekrar Garanti grubu ve temsilcilerine çok teşekkür etmek istiyorum 🙂 Ayrıca moda ve diğer blogcu arkadaşlarla tanışmak ve görüşmek çok güzeldi. :))

aynali_garanti_bonus1_copy

madame_bonus_014

Madame Bonus Facebook sayfasini incelemeyi unutmayin!

Diğer blogger arkadaşların deneyimlerini okumak isterseniz...

Kanka Nerdeyim Ben

Koray Caner

Styleboom

Fashion4u

You Might Also Like