Ayın Trendi, MD Arşiv

Aralık Trendi: Zımbalı Kıyafet ve Aksesuarlar

26/11/2007
Heidi Klum Zımbalı Bluz
Heidi Klum Zımbalı Bluz
Ben her zaman şeytanın detayda gizli olduğuna inanlardanım. Evimin dekorunda olsun, giydiğim kıyafetlerde olsun her zaman aksesuar ve ince detaylara önem gösteririm. Sade siyah bir elbiseyi tek bir aksesuarla şık ve aynı şekilde ince bir detayla spor yapabiliriz. Bu ayın trendini seçerken bu tutumumun çok etkisi oldu. Zımbalı elbiseler, zımbalı buluzlar, zımbalı çanta ve ayakkabılar 2008 sezonunda dolabımıza değişik tat katıcak detay....

 

 

 

 

Zımba trendi ile ilgili bir kaç önerim:

  • Elbiselerin, çantaların, ayakkabıların, kemerlerin, ve bluzların üzerinde gördüğümüz butrendi tek parça olarak kullanın. Hepsini bir arada giyerekrock konserine gidermiş gibi görünmekten sakının.
  • İlerisi için yatırım yapmak istiyorsanız, sağdaki Burberry trençkotunu tavsiye ediyorum. Modasının hiçbir zaman geçmeyeceğim trençkota zımba çok yakışmış.
  • "Klasik olsun ama çok para harcamıyım" diyorsanız da, seçeneğinizi çantadan yana yapmanızı tavsiye ediyorum.
  • Trendy gezmeklik ya da günlük zımbalı elbise ve zımbalı bluzları mutlaka bu sezon mutlaka bulabileceğiniz adres TOPSHOP. Mutlaka uğrayın.
  • İster şık giyinin, ister spor giyinin zımbalı aksesuarlar kıyafetinize mutlaka değişik ve özgün bir hava katıcaktır. Benim en çok kalın demirden zımbalı bilezikler hoşuma gitti.
  • Ayakkabılar da Christian Louboutin zımbayı çok kullandı bu sene. Ama biraz abartılı olduğunu düşündüğüm için ve taşımasının zor olduğunu düşündüğüm için, tek sıra zımbalı ayakkabılar bana çok daha cazip geliyor. Yandaki Bebe kahverengi ayakkabı bunun güzel bir örneği.

 

zimbali_kiyafet_secenekleri.jpg

 

 

You Might Also Like

  • ırmak 27/02/2008 at 1:06 pm

    zımbalı kıyafetler ayakkabılar çantalar yanı herşeyde çok dıkkatımı çeker hoşuma gıder ama çanta ve montlarda daha guzel duruyor